Микола Банчук став радником керманича СБУ — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 август 2020, Воскресенье, 22:38

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Микола Банчук став радником керманича СБУ

14 июня 2019г.

Микола Банчук - заступник Генерального прокурора України  (2014 р) та член Міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру при Службі безпеки України, протиправно звільнений із ГПУ Віталієм Яремою через квазі-люстрацію, наказом ТВО Голови СБУ Івана Баканова призначений радником керівника вітчизняної спецслужби. Про це Резонансу повідомило компетентне джерело.

МИКОЛА ГОЛОМША: ІДЕЯ ЛЮСТРАЦІЇ БУЛА СПОТВОРЕНА НЕУКАМИ І ПОЛІТИЗАЦІЄЮ ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ

- Микола Васильович - це Патріот і державник, який муляв око корумпованій владі Порошенка, - заявив співрозмовник Резонансу.

Як нагадує Резонанс, під головуванням заступника Генпрокурора Банчука у квітні 2014 року у прокуратурі Донецької області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів та військових регіону.

Тоді відомий правник назвав, як одну з головних проблем, із якою довелося стикнутися правоохоронним органам, "прояви сепаратизму та заклики до зміни територіальної цілісності держави".

У контексті цієї проблеми була визначена необхідність негайного перекриття усіх каналів фінансування злочинних угруповань, що діють на території регіону.

У РОСІЇ ЗАОЧНО ЗААРЕШТУВАЛИ МАХНІЦЬКОГО ТА ГОЛОМШУ

Інші джерела Резонансу пов‘язують Миколу Банчука з ідеєю створення прокурорського батальойну у зоні АТО, куди 2014-ого року було  записано понад 900 осіб, здатних забезпечити законність і протидію мародерству на лінії розмежування вогню.