» Микола Голомша: Розстріли на Майдані мають розслідувати фахівці з досвідом

05 липень 2022, Вівторок, 07:14

Микола Голомша: Розстріли на Майдані мають розслідувати фахівці з досвідом

19 Лютого 2019г.
0
Фото: Facebook

Справи про розстріли на Майдані мають розслідувати фахівці з досвідом розкриття умисних вбивств. Про це заявив перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік) Микола Голомша у коментарі телеканалу NEWSONE.

На думку голови політичної партії "Патріот", державного радника юстиції другого класу М. Голомші, "незадовільний результат розслідування" є наслідком і частої зміни українського генпрокурора.

"Перший генпрокурор за місяць розслідування продемонстрував повну картину злодійства, а коли призначили Ярему (Віталій Ярема, генпрокурор з 19 червня 2014 го по 10 лютого 2015), у якого навіть не було досвіду в розслідуванні, все це загальмувалося... Потім знову зміна, і ці зміни керівників потягнули за собою такий негативний результат. Зараз дуже важко наздоганяти", - зауважив  Голомша.

ПРО ВАКХАНАЛІЮ У ГПУ: ІСТОРІЯ ДЕПАРТАМЕНТУ СПЕЦРОЗСЛІДУВАНЬ

Він вважає, що розслідувати цю справу і знайти винних ще можливо: "нічого не втрачено, якщо повернути професійну людину, яка має досвід, і не є, вибачаюсь, бздуном, який боїться своєї тіні, і як би чого не вийшло".

Також відомий правник акцентував, що справи Майдану "не можна було дробити", їх треба було розслідувати комплексно.

"Потрібні професійні люди, державники", - підкреслив почесний працівник прокуратури України. І нагадав, що розслідування злочинів фашистської Німеччини тривало лише 9 місяців, а за півтора роки були вже й судові постанови Нюрнберзького процесу.

Як повідомляв Резонанс, лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко закликав Генпрокуратуру врахувати усі передані очолюваною ним у 2014-2015 роках СБУ докази, а також збільшити кількість слідчих, залучених до розслідування цього найбільшого в історії України злочину влади проти власних громадян.

«СПРАВИ МАЙДАНУ»: ПЕРСПЕКТИВИ ЗАВЕРШЕННЯ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ