» Миколаївська суддя відпустила з-під варти синів адвоката, які п’яними спровокували ДТП і викрали машину – прокуратура готує апеляцію

16 серпень 2022, Вівторок, 05:09

Миколаївська суддя відпустила з-під варти синів адвоката, які п’яними спровокували ДТП і викрали машину – прокуратура готує апеляцію

25 Червня 2021г.

КИЇВ. 25 червня. Резонанс. Суддя Южноукраїнського суду Галина Далматова відпустила під нічний домашній арешт синів місцевого адвоката Світлани Семенової, які в нетверезому вигляді сіли за кермо, спровокували ДТП, побили водія, а потім ще й викрали його машину, повідомляє Резонанс.

Йдеться про Артура і Віталія Семенових, відомих дебоширів у Южноукраїнську.

У прокуратурі повідомили Резонанс, що вони спочатку вимагали для підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але суддя обрала один з найм'якших - домашній нічний арешт. Це означає, що братів Семенових не ізольовано від суспільства з огляду на їхню небезпеку, а просто зобов'язали спати в нічний час доби за місцем проживання.

Наразі прокуратура готує апеляцію і знову вимагатиме помістити підозрюваних під варту.

Відзначимо, що застосування м'яких заходів до вказаних осіб не ставить їх на шлях істинний і не запобігає злочинній діяльності з їхнього боку. Характеристика Артура Семенова - вкрай негативна.

Рік тому він влаштував дебош біля райвідділу поліції і мало не збив поліцейську, яка намагалася втихомирити "мажора". До цього Семенов влаштував бійку, а після - стріляв у перехожого, який зробив йому зауваження. І це не повний перелік жертв Семенова.

В Южноукраїнську всім відомо, що щоразу Семенов залишається безкарним завдяки своїй мамі, яка при цьому є його адвокатом у кримінальних процесах.

Рішення судді Далматової відпустити Семенових - викликало жваву дискусію в соцмережах. Обурені користувачі побажали судді тієї ж долі, що й потерпілому водієві ВАЗ, і назвали її співучасницею злочину. Окрім того, у коментарях звернули увагу, що дії Семенових мають явні ознаки хуліганства.