21 липень 2024, Неділя, 16:00

Міноборони оприлюднило реєстр підрядників-порушників

27 Лютого 2019г.
Міноборони оприлюднило реєстр підрядників-порушників

Міністерство оборони України оприлюднило на своєму сайті реєстр підрядників, які порушували договірні зобов’язання на об'єктах будівництва. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Слово і Діло.

Як розповів заступник начальника головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України полковник Олександр Чергінець, у Міноборони налагоджено моніторинг виконання робіт на об'єктах будівництва, щотижнево готуються фотозвіти про проведені роботи, триває взаємодія з органами державного архітектурно-будівельного контролю та органами військової прокуратури.

Відповідно до умов договорів до підрядників, які не виконують зобов’язання за договором, проводяться заходи претензійно-позовного характеру, підкреслив представник Міноборони.

Загалом направлено 133 повідомлення щодо невідкладного виконання умов договору, пред’явлено 223 претензії на загальну суму 8,4 млн грн., з яких задоволено 103 претензій. За систематичне порушення договірних умов з боку підрядників розірвано 31 договір.

О.Чергінець зазначив, що за результатами невиконання будівельними компаніями умов договорів подано 44 позовні заяви до суду на стягнення понад 32 млн грн. На даний час 4 позовні заяви задоволено, розгляд 40 позовних заяв триває.