» Мін’юст планує закрити 8 колоній, – Висоцька

28 листопад 2022, Понеділок, 19:33

Мін’юст планує закрити 8 колоній, – Висоцька

9 Липня 2020г.
Тюрьма

8 установ виконання покарань будуть закриті, а засуджені будуть переміщені в інші колонії з кращими умовами утримання. Персонал буде звільнено.

Як пише Резонанс, про це у відео, опублікованомув 9 липня мережі Facebook повідомила заступниця голови Міністерства юстиції Олена Висоцька.

6 липня відбулося засідання комісії з оптимізації установ виконання покарань, на якому було ухвалено рішення про оптимізацію таких установ: це Ковальська виховна колонія, Черкаська виправна колонія №62, Дергачівська виправна колонія № 109, Жовтоводська виправна колонія №26, Ігренський виправний центр №133, Чорноморська виправна колонія №74, Ширяївський виправний центр №111 та Устинівський виправний центр №37. Розроблено "дорожня карта", план заходів, які пройдуть після ухвалення такого рішення", - сказала заступник міністра.

За її словами, це дозволить зменшити поточні і капітальні витрати на утримання великої системи кримінально-виконавчої служби.

"Засуджені з цих установ будуть переміщені в інші установи виконання покарань, з кращими умовами утримання, а персонал буде звільнений. Їм буде запропонована робота в найближчих установах або в міжрегіональних управліннях Мін'юсту", - зазначила Висоцька.