28 листопад 2023, Вівторок, 19:23

Мисливці за дронами: прикордонник приземлив уже 2 російських безпілотника з початку вересня

24 Вересня 2022г.


КИЇВ. 24 вересня. Резонанс. Українські прикордонники приземлили уже два ворожі дрони. В обидвох випадках це вдалося зробити оператору антидронової рушниці, передає Резонанс із посиланням на ДПСУ.

Деталі

Як повідомили у ДПСУ, на кордоні з країною-агресором прикордонники почали ефективно застосовувати антидронові рушниці.

Так, на ділянці одного з підрозділів, де ворожі коптери особливо зухвало атакували вибуховими пристроями прикордонні громади, військовослужбовці Держприкордонслужби приземлили уже два ворожі дрони. В обидвох випадках це вдалося зробити оператору антидронової рушниці.

Розвідгрупа прикордонників знайшла один з приземлених квадрокоптерів. Поряд лежав нерозірваний боєприпас, обклеєний металевими кульками, які мали завдавати додаткове ураження. Цей смертоносний вантаж рашистський дрон ніс в бік одного з українських населених пунктів. Бійці Держприкордонслужби своєчасно його зупинили. Безпілотник був у робочому стані і мав лише пошкоджені лопаті. Тепер працюватиме на боці добра.

Нагадаємо, ще один дрон рашистів цього місяця філігранно приземлив на Чернігівщині снайпер Держприкордонслужби, влучивши у гвинт.