Головна Суспільство Митниця вилучила 90 тис. підроблених драже з маркуванням M&M’s

Митниця вилучила 90 тис. підроблених драже з маркуванням M&M’s

Замість “M&M’s” написали “N&N’s”: на митниці вилучили 90 тисяч підроблених солодощів

Івано-Франківські митники вилучили велику партію контрафактних солодощів: 90 тисяч одиниць глазурованих шоколадних драже у пластикових пляшечках загальною вартістю понад 222 тис. грн, на упаковках яких замість оригінального логотипу «M&M’s» було нанесено позначення «N&N’s».

Про це розповідає Резонанс

Підроблені солодощі

Огляд партії та підстави для зупинки оформлення

Під час митного контролю товару, що надходив з Китаю, посадові особи провели візуальний та документальний огляд контейнерів з кондитерською продукцією. Виявлено, що упаковування і маркування вводять в оману щодо походження товару та містять елементи, які повторюють промисловий знак відомого бренду з незначними змінами. Через підозру у порушенні прав інтелектуальної власності митне оформлення партії було призупинено.

Огляд встановив наявність саме «глазурованих шоколадних драже у пластикових пляшечках» у кількості близько 90 тисяч одиниць, що зробило товар придатним для масового розповсюдження на внутрішньому ринку.

Ризики контрафактної продукції та подальші дії

Контрафактні харчові вироби часто виробляють із порушенням технологій та санітарних норм, що може призводити до використання неякісних або навіть токсичних компонентів. Захист прав інтелектуальної власності важливий не лише для виробників, а й для безпеки споживачів і забезпечення чесної конкуренції на ринку.

Після припинення митного оформлення та у відповідності з рішенням правовласника зазначену партію було знищено відповідно до статті 401 Митного кодексу України. Такі рішення ухвалюються з огляду на ризики для здоров’я споживачів та необхідність недопущення розповсюдження контрафактної продукції в країні.

Читайте також