01 грудень 2023, П'ятниця, 18:07

Мобілізовані у рф повинні самі купувати екіпірування: є проблема із забезпеченням шоломами та бронежилетами

7 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 7 жовтня. Резонанс. Мобілізовані в росії повинні купувати за власний кошт екіпірування. Так, в одному з військових училищ форму отримали не більше половини мобілізованих. Залишається проблемним питання забезпечення мобілізованих шоломами та бронежилетами. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Резонанс.

Цитата

«За наявною інформацією, існують суттєві проблеми матеріального забезпечення мобілізаційних заходів, що проводяться військовим керівництвом російської федерації. Так, на початку жовтня, з 8 тисяч відмобілізованих осіб, які перебувають на базі новосибірського вищого командного училища, забезпечено військовою формою не більше половини. Крім того, зазначеному особовому складу видають лише польову форму та взуття. Решту екіпірування необхідно купувати за власний кошт або спробувати отримати від органів місцевої влади як гуманітарну допомогу», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що залишається проблемним питання забезпечення мобілізованих шоломами та бронежилетами.

Окрім того, Генштаб повідомляє, що російська окупаційна влада продовжує чинити тиск на громадян України, які залишились на тимчасово окупованій території Донецької області.

«За наявною інформацією, в окремих районах міста Горлівка, представники “силових структур” залякують місцевих жителів, які не підтримали приєднання тимчасово окупованого регіону до російської федерації на незаконному референдумі. Продовжується виявлення чоловіків, які уникають мобілізації, їх затримують та примусово направляють до підрозділів 1-го армійського корпусу для поповнення втрат», - зазначається в повідомленні.

Доповнення

Українська розвідка повідомляла, що мобілізованим в росії не вистачає спальних місць, їжі, форми та грошей. У брянській та курській областях мобілізовані змушені самі купувати форму та спорядження. При цьому, власники воєнторгів різко підвищили ціни. А поліція у країні готується до придушення майбутніх протестів.