» Монастирський прогнозує восени “негативні наслідки” переатестації прокурорів

17 серпень 2022, Середа, 01:58

Монастирський прогнозує восени “негативні наслідки” переатестації прокурорів

19 Лютого 2020г.
650x433

Звільнення прокурорів у межах трансформації ГПУ в Офіс Генпрокурора може мати негативні наслідки вже цієї осені.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявив глава Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, передає Резонанс 19 лютого 2020 року.

За його словами, дуже багато гідних співробітників Генеральної прокуратури позбулися своїх посад, проваливши переатестацію.

"Принцип - зрізати всіх під одну гребінку - спрацював в цьому випадку. І це погана історія. Це мій стриманий коментар з цього питання. Я шкодую, що багато професійних прокурорів, які дійсно робили величезний шматок роботи, залишилися без роботи. І це, безумовно, відгукнеться. У професійному плані, напевно, восени цього року", - зазначив Монастирський.

СЕРГІЙ КІЗЬ ОСКАРЖУЄ СВОЄ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОСАДИ ЗАСТУПНИКА ГЕНПРОКУРОРА

Тим часом Донецький окружний адміністративний суд 18 лютого 2020 року ухвалив рішення, яким задовольнив адмінпозов звільненого у межах переатестації першого заступника прокурора Донецької області Олександра Лівочки.

Водночас очільник профільного парламентського Комітету Монастирський наголосив в інтерв‘ю журналісту: "Якщо на цьому етапі відбудеться зміна Генпрокурора - це може призвести до ступору системи".

ЯК РЯБОШАПКА ПОСЛУГИ ВІД ПРОКУРАТУРИ ПРЕЗЕНТУВАВ (ОНОВЛЕНО)

Ввечері 19 лютого ОГП повідомив, що 18 лютого цього року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка зустрівся з тимчасово виконуючим обов’язки Заступника Держсекретаря США з питань громадської безпеки, демократії та прав людини, Координатором з питань боротьби із тероризмом Нейтаном Сейлзом, який висловив підтримку перезавантаженню роботи органів прокуратури у відповідності до стратегічних напрямів діяльності та вимог суспільства.