» Монастирський та профільні депутати відвідали прокуратуру Києва. Зненацька

09 грудень 2022, П'ятниця, 00:22

Монастирський та профільні депутати відвідали прокуратуру Києва. Зненацька

11 Березня 2020г.
1

10 березня 2020 року представники Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності відвідали столичну прокуратуру та поспілкувалися з прокурорами. Зустрів делегацію перший заступник прокурора міста Києва Євген Стояновський.

Про це пише Резонанс 11 березня із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

Повідомляється, що "під час візиту члени парламентського комітету ознайомились з умовами праці працівників прокуратури, а також поспілкувалися з прокурорами на проблемні питання, що вникають в їхній роботі. Народних депутатів, зокрема, цікавило навантаження на прокурорів, рівень оплати працівників прокуратури, їх ставлення до реформування органів прокуратури та проведення тестувань".

Як зазначив голова профільного Комітету народний депутат України Денис Монастирський, такий формат надав змогу членам Комітету на власні очі побачити умови роботи столичних прокурорів та почути про їхні проблеми безпосередньо з перших вуст.

МОНАСТИРСЬКИЙ ПРОГНОЗУЄ ВОСЕНИ «НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ» ПЕРЕАТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ

- У взаємодії нашого Комітету з прокуратурою є одне головне завдання. Вона повинна працювати. І бажано — ефективно. Звичайно, є проблемні питання, і важливо почути їх з перших уст. Тому без попередження відвідали з колегами прокуратуру міста Києва та місцеву прокуратуру №10 (Шевченківського району), -  написав у соцмережі голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності профільного Комітету парламенту Олександр Бакумов. Він пообіцяв, що "такі несподівані візити до різних правоохоронних структур стануть гарною традицією".

Як передає Резонанс, під час "несподіваного візиту" нардепів із профільного Комітету був відсутній Сергій Юлдашев.

Нагадаємо, наказом Генерального прокурора Руслана Рябошапки Юлдашев поновлений на посаді прокурора міста Києва відповідно рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25 лютого, та приступив до виконання службових обов’язків.

ЮЛДАШЕВ «САМ ПРЕДСТАВИВСЯ» У ПРОКУРАТУРІ СТОЛИЦІ, — ДЖЕРЕЛО