» Мосійчук попросив Луценка перевірити чи збрехав Ситник під час спецперевірки (документ)

04 липень 2022, Понеділок, 18:55

Мосійчук попросив Луценка перевірити чи збрехав Ситник під час спецперевірки (документ)

14 Листопада 2018г.
Фото: Укринформ
Фото: Укринформ

Журналісти встановили, що у випадку призначення на займану посаду директора НАБУ Артема Ситника спочатку мав місце негативний висновок спецперевірки, який унеможливлював це призначення. Згодом в результаті банального шахрайства, підміни матеріалів спецперевірки з’явився позитивний висновок, на підставі якого Президент призначив його на високу посаду.

Враховуючи цю інформацію, а також факти співпраці дружини Ситника з окупаційною адміністрацією Криму при продажу земельної ділянки в Севастополі я звернувся до Генеральної прокуратури з депутатським зверненням, - написав у соцмережі Facebook перший заступник Голови комітету ВР України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук.

Резонанс отримав копію депутатського звернення Генеральному прокурору України Юрію Луценку. У документі народний депутат просить перевірити вже оприлюднені факти та "у разі їх підтвердження притягнути Директора Національного антикорупційного бюро Ситника А.С. та членів його родини до відповідної юридичної відповідальності".

Також парламентарій хоче з‘ясувати чи вказував Артем Ситник майно родичів на окупованих Російською Фередацією територіях України або наявність іншого майна на території РФ під час проходження спеціальної перевірки перед призначенням на посаду. А також надати йому копії спецперевірки, "яка була направлена СБУ в Адміністрацію Президента і тієї яка стала підставою його призначення директором НАБУ".

Ігор Мосійчук вважає, що у випадку "підтвердження факту підміни спецперевірки має бути порушене кримінальне провадження, а Ситник невідкладно відсторонений від займаної посади".

ПАВЛО ДЕМЧИНА: АРТЕМ СИТНИК НЕЗАКОННО СТАВ ДИРЕКТОРОМ НАБУ