30 вересень 2023, Субота, 03:33

Мустафу Наєма звільнили з “Укроборонпрому” через скорочення посад

29 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-29_163338

Заступника генерального директора державного концерну «Укроборонпрому» з управління активами та колишнього народного депутата Мустафу Найєма звільнили з посади.

Про це повідомив сам Найєм у Facebook та пресслужба «Укроборонпрому», передає Резонанс 29 квітня із посиланням на Hromadske

Найєм каже, що для нього таке кадрове рішення було несподіваним.

«Сьогодні мій останній день в "Укроборонпромі"». Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень», — написав він.

Мустафа Найєм додає, що й надалі «буде вболівати за реформу концерну». Куди планує працевлаштуватися тепер, не уточнив.

Водночас він похизувався тим, що встиг зробити на посаді. Каже, з командою йому вдалося «витягнути концерн із багаторічної репутаційної ями, розблокувати частину мертвих контрактів і розгорнути велику реформу на всіх фронтах».

«Ми закінчили інвентаризацію всього майна, майже на третину збільшили надходження від продажу непрофільних активів, у 3 рази скоротили терміни розгляду заявок на операції з майном, передали до Фонду держмайна 17 підприємств, які втратили значення для оборонки», — написав Найєм.

В «Укроборонпромі» кажуть, що посаду скоротили для оптимізації організаційної структури. Загалом планують скоротити штат на 10%.

«Ми дякуємо пану Найєму, а також іншим працівникам за їхню роботу та досягнення на посадах», — зазначили у концерні.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram