» МВС: кожні три хвилини в Україні трапляється одна ДТП

18 серпень 2022, Четвер, 10:38

МВС: кожні три хвилини в Україні трапляється одна ДТП

25 Червня 2021г.


КИЇВ. 24 червня. Резонанс. В Україні, в середньому, кожні три хвилини трапляється одне ДТП. Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук під час виступу на Всеукраїнському Форумі "Україна 30. Здорова Україна", передає Резонанс.

Цитата:

"Здоров'я людини – це базова потреба у забезпеченні її життєдіяльності. Міністерство внутрішніх справ разом з тими центральними органами виконавчої влади, що є у сфері нашого управління, а це й Національна поліція, і ДСНС, і ДПСУ, роблять все для того, аби виконувати своє одне із найголовніших завдань – охорона здоров'я та безпеки наших громадян", - сказала Ковальчук.

Деталі

Серед основних сфер небезпеки, які виділяє МВС, за її словами, – це, перш за все, жахлива ситуація з аварійністю на дорогах, яка, в тому числі, пов'язана із вживанням алкогольних речовин, наркотичних засобів та недостатнім контролем за дітьми з боку батьків або з боку інших відповідальних осіб.

"Ми намагалися сконцентруватися на цих трьох вимірах безпеки. Хочу поділитися основними статистичними даними і результатами в практичній площині. В Україні тільки за минулий рік на дорогах постраждали майже 32 тис. осіб, понад 3,5 тис. громадян – водії, пасажири, пішоходи, на жаль, – загинули", - додала Ковальчук.

Вона підсумувала, що середньому, кожні три хвилини трапляється одне ДТП, кожні 15 хвилин травмується одна особа і кожні три години, на жаль, одна особа гине.

Доповнення

У Київській області за минулі вихідні, 19-21 червня, сталося понад 150 дорожньо-транспортних пригод, 9 людей травмувалися.