МВС побачило корупцію у міграційній службі Одеської області - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 07:13

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

МВС побачило корупцію у міграційній службі Одеської області

31 августа 2018г.

Національною поліцією та прикордонною службою України викрито співробітників міграційної служби в Одеській області у незаконній легалізації іноземних громадян. Про це інформує Резонанс із посиланням на Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Повідомляється, що "окремі співробітники Управління державної міграційної служби (ДМС) в Одеській області, які займали керівні посади у 2014-2015 роках, були викриті у незаконній легалізації іноземних громадян на території України".

Наразі встановлено понад 60 фактів такої протиправної діяльності держслужбовців.

За підтримки керівництва МВС України, силами Департаменту внутрішньої безпеки (ДВБ), Департаменту захисту економіки (ДЗЕ), Головного слідчого управління (ГСУ) НПУ, Державної прикордонної служби (ДПС), під керівництвом Генеральної прокуратури, проведено санкціоновані обшуки та оголошено підозру причетним до злочинної схеми, - йдеться у релізі ДВБ. - Зважаючи на вступ України до Євросоюзу, правоохоронні органи докладають максимум зусиль, спрямованих на забезпечення дотримання усіх норм та вимог, щодо законності перетину держкордону та виїзду громадян України до країн Європи. Під пильним прицілом виконання таких умов в першу чергу перебувають відповідальні за це органи, зокрема – Державна міграційна служба України. Контролюючи теперішню ситуацію у цій сфері, правоохоронці перевіряють і дії працівників ДМС минулих років. Як виявилось, не дарма.

Заради незаконного збагачення, посадові особи Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області та його структурних підрозділів, користуючись складною ситуацією в Україні, протягом 2014-2015 років займалися виготовленням та видачею іноземцям підроблених паспортів громадян України з печатками про реєстрацію, які були захоплені на території Автономної Республіки Крим.

Під час оперативних заходів, проведених працівниками внутрішньої безпеки НПУ, захисту економіки НПУ, Головного слідчого управління НПУ та Державної прикордонної служби, було встановлено більше 60 фактів незаконної легалізації вихідців з країн Азії та Африки.

За сприяння та підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, спільними діями працівників внутрішньої безпеки поліції, захисту економіки поліції, ГСУ, ДПС, під процесуальним керівництвом ГПУ, проведено 34 санкціоновані обшуки за місцем мешкання викритих осіб та у службових кабінетах ДМС.

Під час заходів вилучено значні суми грошей, документи та печатки.

Фігурантам злочинної схеми оголошено підозру за ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ст.366 (Службове підроблення) КК України.

У разі доведення вини службовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна.

ЗА КУЛИСАМИ НОВОЙ ПОЛИЦИИ И ПОГРАНСЛУЖБЫ: ПОБОРЫ С НЕЛЕГАЛОВ И ОТКАТЫ С РАБОТОРГОВЦЕВ