» На Бурштинській ТЕС стався вибух: є постраждалі, двоє – у тяжкому стані

20 березень 2023, Понеділок, 23:47

На Бурштинській ТЕС стався вибух: є постраждалі, двоє – у тяжкому стані

29 Листопада 2021г.


КИЇВ. 29 листопада. Резонанс. На Бурштинській ТЕС в Івано-Франківскій області стався вибух. На роботу станції, як зазначається, це не вплинуло. ДСНС зазначає, що госпіталізували п'ятеро людей, в ОДА повідомляють про 4 постраждалих, двоє з них у тяжкому стані з термічними опіками, пише Резонанс.

Цитата:

“28 листопада о 22:12 до рятувальників поступило повідомлення від диспетчера екстреної медичної допомоги про те, що стався вибух на БуТЕС”, — йдеться у повідомленні.

Деталі

За інформацією, на котлі сьомого енергоблоку відбулась розгерметизація екранної труби діаметром 60 мм, внаслідок чого
відбувся викид газопарової суміші та газів з топки котла та отримали опіки два працівники, яких госпіталізовано до лікувальних закладів. В ОДА вказали, що був “розрив” труби, тому і стався “викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла”.

Сьомий енергоблок зупинено й виведено з експлуатації, замість нього введено в роботу четвертий енергоблок.

На ранок 29 листопада працювало сім блоків, “на роботу станції подія не вплинула”, вказали у ДСНС.

"Станція працює в штатному режимі, на безпеку енергосистеми дана подія не вплинула", - додали в ОДА.

Постраждали декілька людей

“За інформацією приймального відділення Бурштинської МЛ, госпіталізовано до лікувальних закладів п’ятеро осіб”, — зазначили у ДСНС.

В ОДА уточнили, що, за інформацією медиків, “внаслідок події постраждало 4 осіб, з них 2 працівників ВП “Бурштинська ТЕС” (гр., 1999 р.н., термічні опіки, стан важкий, гр., 1989 р.н., термічні опіки, стан важкий), госпіталізовані ОКЛ міста Івано-Франківськ та 2 працівників підрядної організації “Галременерго” (гр., 1968 р.н., опіки обличчя і правої китиці, стан середньої важкості, гр., 1974 р.н., опіки обличчя і обох китиць, стан середньої важкості), госпіталізовані в Бурштинську МЛ".

Інформація уточнюється.

Реакція з боку підприємства

"Енергетики Бурштинської ТЕС тримають ситуацію на контролі. Станція працювала та працює в штатному режимі, впливу не стабільність енергопостачання регіону не було", - вказали у Бурштинській ТЕС.

Вказано, що Бурштинська ТЕС скоординувала своі дії з "Укренерго".

Там теж повідомили про 4 постраждалих з опіками. І додали, що подія сталася учора о 21:20. "Причини і обставини нещасного випадку встановлюються. Підприємство надасть потерпілим всю необхідну допомогу", - додали на ТЕС.

"Також вночі енергетиками було оперативно ліквідовано наслідки задимлення на покрівлі над котлом блоку № 8, площей 2 кв. м. Пожежу ліквідовано до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Постраждалих немає. Причина виникнення пожежі встановлюються", - відзначили у підприємстві.

"Наразі станція працює в штатному режимі, на безпеку енергосистеми дані події не вплинули", - підсумували на ТЕС.