14 червень 2024, П'ятниця, 11:03

На часі закінчувати з акціями під судами. Це – злочин

19 Червня 2020г.
Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ
Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Василь Вовк

Акція навколо і практично усередині Шевченківського районного суду міста Києва на підтримку Стерненка, масштабний мітинг із очевидним перекриттям входу у Печерський районний суд столиці на підтримку Порошенка – лише найбільш показові явища останніх днів, які стосуються відправлення правосуддя в Україні та які активно обговорюються в усіх центральних ЗМІ.

Якась частина людей і журналістів за Стерненка і Порошенка, хтось – проти них, але при цьому ніхто не піднімає питання щодо законності таких дій. Розумію - у нашій країні вже давно Політика захопила у «полон» Правосуддя і Кримінальну юстицію, тому в танцях навколо них саме політики замовляють музику, оскільки платять…

Все ж, не претендуючи на істину в останній інстанції, вкотре закликаю хоча би читати закони.

Наприклад, Кримінальний кодекс: "Втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися винесення неправосудного рішення - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців…" - ч 1 ст. 376.

Не тяжкий злочин, але у разі, якщо вищезазначені акції впливу на суддів організували Стерненко й Порошенко, перспектива їх засудження у рази вища, ніж за висунутими їм сьогодні звинуваченнями (підозрами).

НА АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ СТЕРНЕНКА СТАЛИСЯ БІЙКИ МІЖ МІТИНГУВАЛЬНИКАМИ І ПРАВООХОРОНЦЯМИ: Є ЗАТРИМАНІ

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України