» На Донеччині виявлено російський розвідувальний безпілотник

19 серпень 2022, П'ятниця, 02:14

На Донеччині виявлено російський розвідувальний безпілотник

12 Березня 2021г.
8435b35f-9069-4d60-b8fb-9d302eae9589

За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області та в умовах збройного конфлікту, Донецької обласної прокуратури зафіксовано черговий доказ причетності Російської Федерації до збройного конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє Резонанс 12 березня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Під час інженерної розвідки у зоні проведення ООС на території Донецької області військовими виявлено безпілотне повітряне судно, яке використовувалося представниками незаконних збройних формувань РФ для збору інформації про Збройні Сили України.

В ході огляду безпілотного повітряного судна на пошкодженій акумуляторній батареї виявлено голографічну наліпку з написом «ФСБ РФ 704».

За попередніми даними, виявлений апарат виготовлений російським виробником «ZALA AERO».

Вилучені предмети в якості речового доказу долучено до матеріалів кримінального провадження, яке розслідується за фактом захоплення заручників, вчинення терористичного акту, притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності та порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 147, ч. ч. 2, 3 ст. 258, ч. 2 ст. 372, ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

Слідство триває.

Довідково: група компаній «ZALA AERO» – російський розробник і виробник безпілотних повітряних систем і мобільних комплексів, що здатні заглиблюватися на кілька десятків кілометрів у бік позицій противника.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram