10 червень 2023, Субота, 04:06

На хабарі погорів перший заступник голови Держслужби з питань праці Михайло Бардонов (оновлено)

16 Липня 2016г.
02_white-280x300

У ході проведення спецоперації працівниками Головного слідчого управління Генпрокуратури України спільно з працівниками СБУ, 16 липня, о 1.20 ночі, після отримання чергової частини хабара в сумі 100 тис грн. викрито першого заступника Голови Державної служби України з питань праці Бардонова Н.В. Під час обшуку предмет хабара вилучено. Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

За її інформацією, також проведено обшук у керівника вказаної служби.

У свою чергу голова Держслужби з питань праці Роман Чернега у коментарі УП заявив: "Слiдство має встановити всi oбставини справи, i виннi повиннi понести вiдповiдальнicть. Завжди сповiдував i сповiдую нульову толерантнicть до корупцii. Тому надаю i надаватиму слiдству усю необхiдну допомогу".

Загалом проводиться 10 обшуків по цій справі.

Першого заступника голови Державної служби України з питань праці Михайла Бардонова затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Як уточнили в СБУ, "високопосадовець систематично вимагав від керівника комерційної структури 100 тисяч гривень на місяць за надання дозволу на здійснення робіт в експертно-технічній галузі. Бізнесмен спеціалізувався на проведенні експертиз та наданні висновків щодо безпеки діяльності на виробництві".

Також прес-центр відомства повідомив, що "під час обшуків за місцем проживання чиновника правоохоронці вилучили 153 тисячі доларів США, шість коштовних годинників та ювелірні вироби".

ВІДЕО: