25 тис дол вимагав прокурор із Одещини за перекваліфікацію справи для пом‘якшення покарання - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июнь 2020, Вторник, 18:32

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

25 тис дол вимагав прокурор із Одещини за перекваліфікацію справи для пом‘якшення покарання

27 марта 2020г.

Працівника прокуратури затримали оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції, слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора. Про це повідомляє Резонанс 27 березня з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Процесуальними заходами було задокументовано факт вимагання працівником однієї з Одеських місцевих прокуратур 25 тисяч доларів США неправомірної вигоди. Таку суму вимагав за перекваліфікацію кримінального провадження, в якому він є процесуальним керівником. Зміна частини статті давала змогу підозрюваному у скоєнні злочину отримати більш м’яке покарання.

З метою приховування корупційної діяльності правоохоронець залучив посередника.

26 березня оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції, слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора затримали посередника та прокурора.

З місця події вилучено 25 тисяч доларів США, одержаних у якості хабаря.

Останні затримані у поряду статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення обом про підозру та обрання запобіжних заходів.