» На хабарі затримано керівника філії “Військторгсервісу” у Житомирі, – військова прокуратура

02 липень 2022, Субота, 07:51

На хабарі затримано керівника філії “Військторгсервісу” у Житомирі, – військова прокуратура

7 Лютого 2019г.
НОВИНА-07.02.2019-2-1

За процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України задокументовано факт вимагання та одержання службовою особою неправомірної вигоди за передачу в оренду нежитлового приміщення.

За даними слідства, 30 січня 2019 керівник Житомирської філії концерну «Військторгсервіс» Міністерства оборони України висунув вимогу громадянину України про передачу йому коштів в розмірі 20 тисяч гривень за надання в оренду нежитлового приміщення, площею 157 кв. м. за адресою м. Житомир, проспект Миру, 22, яке перебуває на балансі зазначеного концерну.

7 лютого 2019 року заявник, який діяв під контролем правоохоронних органів, передав керівнику-хабарнику раніше обумовлену суму неправомірної вигоди у розмірі 20 тисяч гривень. Після цього останній затриманий в порядку ст. 208 КПК України, а предмет злочину вилучений. Про це Резонансу повідомили у прес-службі ВП ЦРУ.

Затримання проводилось за оперативного супроводження співробітників Управління захисту економіки в Житомирській області ДЗЕ Національної поліції України слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві. - інформує військова прокуратура.

На даний час проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії. Затриманому службовцю готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від посади.

У ДБР ПОМІТИЛИ КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ ВІЙСЬКОВИХ НА РИНКУ «7 КІЛОМЕТР»