20 вересень 2023, Середа, 18:14

На Харківщині під час евакуації пацієнтів психлікарні загинуло 4 медика

19 Вересня 2022г.


КИЇВ. 19 вересня. Резонанс. На Харківщині у селі Стрілеча під час евакуації пацієнтів з психлікарні загинуло четверо медичних працівників. Двоє пацієнтів та місцевий мешканець отримали поранення. Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передає Резонанс.

Деталі

Вдень 17 вересня лікарі під обстрілами намагались евакуювати пацієнтів обласної психіатричної лікарні у селі Стрілеча Харківського району. Під час евакуації російська армія почала обстрілювати населений пункт. Внаслідок обстрілу загинуло четверо медичних працівників лікарні. Двоє із загиблих медиків під час обстрілу перебували в автівці: російський танк вистрілив прямо в їх автомобіль. Двоє пацієнтів та місцевий мешканець отримали поранення.

За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України). У подальшому матеріали проваджень будуть передані за підслідністю до Управління СБУ в Харківській області.

Нагадаємо

Внаслідок агресії росії на території Харківської області поранено 171 дитину, загинуло — 55.