03 червень 2023, Субота, 17:13

На Хмельниччині викрили підпільну гуральню, до якої причетний екс-працівник УДАІ

22 Лютого 2019г.
5

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області працівниками Державної фіскальної служби та Національної поліції України викрито підпільний цех із незаконного виготовлення алкоголю із недоброякісної сировини. До незаконного бізнесу виявився причетним і екс-правоохоронець, - повідомляє Департамент внутрішньої безпеки НПУ.

За даними  прес-служби прокуратури Хмельницької області, під час 19 санкціонованих обшуків за місцем виготовлення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв виявлено та вилучено понад 1700 л незаконно виготовленої алкогольної продукції та 500 л спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату. Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад півмільйона гривень.

Фальсифікована алкогольна продукція готувалася в повній антисанітарії. За висновками експертиз вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров'я людей, - передає Резонанс.

Організатором злочинного угрупування виявився 42-річний мешканець обласного центру. Серед його спільників – 43-річний колишній співробітник УДАІ.

Наразі оголошено підозри основним учасникам групи, організатора затримано в порядку ст.208 КПК України. Подано клопотання до суду про обрання запобіжного заходу зловмисникам.

За вказаним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області розпочато досудове розслідування за ч.ч. 1 - 3 ст. 204 Кримінального кодексу України, яке здійснюється за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області.

ГУБИТ ЛЮДЕЙ НЕ ПИВО, А … ПАЛЕНАЯ ВОДКА