» За дезертирство військовослужбовця засуджено до 5 років ув’язнення

18 серпень 2022, Четвер, 09:51

За дезертирство військовослужбовця засуджено до 5 років ув’язнення

25 Березня 2021г.
изображение_2021-03-25_162254

Cлавутський міськрайонний суд Хмельницької області 22 березня 2021 року визнав винним 30-річного військовослужбовця військової служби за контрактом Збройних Сил України у дезертирстві (ч. 3 ст. 408 КК України).

Про це у соцмережі Facebook повідомив керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Віталій Вдовитченко, передає Резонанс 25 березня.

У суді доведено, що в жовтні 2017 року вказаний солдат, з метою ухилитися від військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, не з`явився на службу з відрядження, а відправився до дому, де проводив час на власний розсуд.

Завдяки зібраним доказам Рівненською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Західного регіону доведено в суді вину військовослужбовця, а обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю.

Суд врахував усі обставини, наведені прокурором, у тому числі тяжкість злочину та наявність судимості в минулому за крадіжку. За сукупністю вироків його засуджено до 5 років позбавлення волі.

ОФІЦЕРА, ЯКИЙ ВИМАГАВ ХАБАР ВІД КАНДИДАТА НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ, ВЗЯЛИ ПІД ВАРТУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram