» На Київщині судитимуть членів озброєної банди, на чолі з «смотрящим по Лук’янівському СІЗО»

14 серпень 2022, Неділя, 00:16

На Київщині судитимуть членів озброєної банди, на чолі з «смотрящим по Лук’янівському СІЗО»

20 Січня 2021г.
Law concept, owl in a judge gavel concept

Київська обласна прокуратура затвердила та скерувала до Макарівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно керівника та 5 учасників озброєної банди, які займались розбійними нападами на підприємства, установи, організації та пересічних громадян, а також крадіжками чужого майна (ст.257, ч.3,5 ст185, ч.4 ст.187, ч.1 ст.263 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 20 січня із посиланням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

За даними слідства, очолював банду раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини 35-річний мешканець Броварів, який у кримінальних колах позіціонував себе як «смотрящий по Лук’янівському СІЗО».

Звільнившись, останній не став на шлях виправлення, а організував нову банду, з метою здійснення нападів на громадян, підприємства, установи та організації.

До відбору кандидатів у члени банди, «смотрящий» підходив ретельно та враховував особисті якості кандидатів – схильність

до вчинення корисливих злочинів із застосуванням насильства, умови та спосіб їх життя, фізичний стан, зв’язки, здатність до підпорядкування, тощо.

Таким чином, до складу вказаного угруповання, на рахунку якого 9 епізодів злочинної діяльності, окрім організатора входило ще п’ятеро осіб.

Наразі досудове слідство у вказаному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram