» На Київщині судитимуть військових за замах на заволодіння бюджетними коштами

07 лютий 2023, Вівторок, 23:05

На Київщині судитимуть військових за замах на заволодіння бюджетними коштами

30 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-30_090245

За процесуального керівництва Білоцерківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, завершено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за обвинуваченням двох військовослужбовців однієї з військових частин, ЗСУ, дислокованої у м. Біла Церква.

Про це повідомляє Резонанс 30 квітня із посиланням на прес-службу спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

У ході досудового розслідування установлено, що обидва фігуранти - старший прапорщик та молодший сержант, достовірно знаючи про підроблення офіційного документу – свідоцтва про хворобу, намагалися використати вказані документи із внесеними завідомо недостовірними відомостями. Обидва фігуранти сподівалися отримати другу групу інвалідності нібито внаслідок захворювань, пов’язаних з проходженням військової служби для отримання відповідної грошової допомоги та пенсій.

28.04.2021, після виконання вимог ст. 290 КПК України, обвинувальні акти щодо обох військовослужбовців направлені до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області для розгляду по суті.

За вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 358 та ч. 3 ст. 190 підозрюваним загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram