21 липень 2024, Неділя, 15:54

На Київщині затримано «злодія у законі» на прізвисько «Мамука»

11 Вересня 2020г.
На Київщині затримано «злодія у законі» на прізвисько «Мамука»

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції отримали інформацію про те, що 43-річний «вор в законі» незаконно потрапив та знаходиться на території країни.

Про це повідомляє Резонанс 11 вересня із посиланням на ДСР Національної поліції України.

За інформацією правоохоронців, «авторитет» приїхав до України для поширення злочинного впливу в кримінальному середовищі. Свій статус він отримав у 2013 році в Стамбулі. Крім того, має родинні зв’язки з «вором в законі» Таріелом Оніані.

Щоб завадити злочинним намірам 43-річного уродженця Грузії, поліцейські провели заходи для його затримання.

У середу, 9 вересня, оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції затримали «вора в законі» на прізвисько «Мамука» на території одного з населених пунктів Київської області.

Працівниками Державної міграційної служби України стосовно чоловіка було складено адміністративний протокол - стаття 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі порушника поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для подальшого його видворення за межі України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.