» На кордоні Білорусі та Польщі загинула однорічна дитина мігрантів

21 березень 2023, Вівторок, 00:35

На кордоні Білорусі та Польщі загинула однорічна дитина мігрантів

18 Листопада 2021г.


КИЇВ. 18 листопада. Резонанс. У лісі на кордоні Білорусі та Польщі загинула однорічна дитина сирійської пари мігрантів. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на Polsat News.

Деталі

Медична рятувальна бригада PCPM повідомила, що близько 2 години ночі рятувальники отримали повідомлення про те, що в лісі люди потребують допомоги. На місці вони виявили зневоднену і голодну людину з сильними болями в животі.

Цитата

“Крім нього допомоги потребувала сирійська пара. У чоловіка була розірвана рана руки, а у жінки — ножове поранення в гомілку. Їх однорічна дитина померла в лісі", - повідомили медики.

Відзначається, що подружжя поневірялося вже півтора місяці.

Додамо

Медична рятувальна бригада PCPM - це група швидкого реагування на гуманітарні кризи, створена при польському центрі міжнародної допомоги.

Доповнення

У таборі мігрантів на польсько-білоруському кордоні виявили хворого коронавірусом. Влада Білорусі розпочне вакцинацію біженців китайською вакциною.

Контекст

Наприкінці травня президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ більше не затримуватиме нелегалів, які намагаються через Білорусь потрапити на територію Європейського Союзу.

У серпні Польща, Литва, Латвія та Естонія звинуватили Білорусь у використанні нелегальних мігрантів в якості зброї в так званій гібридній війні проти ЄС. Прем'єр-міністри цих країн у спільній заяві закликали ООН вжити заходів щодо білоруського керівництва.

У рамках боротьби з потоком нелегальних мігрантів Польща почала будівництво паркану на кордоні з Білоруссю.