» На Луганщині директор шахти підозрюється у несплаті податків на 4,5 млн грн

28 березень 2023, Вівторок, 08:21

На Луганщині директор шахти підозрюється у несплаті податків на 4,5 млн грн

14 Січня 2021г.
9_main

Луганська обласна прокуратура спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Луганській області встановили  факт умисного ухилення від сплати загальнообов’язкових платежів директором однієї з шахт акціонерного товариства «Лисичанськвугілля», дії якого завдали державі шкоду у великих розмірах.

Про це повідомляє Резонанс 14 січня із посиланням на пресслужбу Луганську обласну прокуратуру

За даними слідства, керівник підприємства упродовж грудня 2018 року-січня 2019 року, незважаючи на наявність коштів на рахунках підприємства, умисно ухилявся від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Всього до державного бюджету не надійшло  коштів у сумі понад 4,5  млн гривень.

Наразі посадовій особі повідомлено про підозру  в ухиленні від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообовְ’язкове державне пенсійне страхування (ч. 2 ст. 212-1 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на три роки.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram