» На Львівщині викрили масштабне виробництво алкогольного фальсифікату

19 серпень 2022, П'ятниця, 01:49

На Львівщині викрили масштабне виробництво алкогольного фальсифікату

4 Квітня 2019г.
d1

Оперативники управління захисту економіки Національної поліції у Львівській обл.. та слідчі облуправління поліції встановили місце функціонування цеху, місця знаходження перевалочних баз, канали збуту алкоголю та постачання сировини для виготовлення фальсифікованої продукції.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту захисту економіки Нацполіції України. Правоохоронці з'ясували, що до організації та функціонування підпільного цеху причетні 8 мешканців області.

Вони налагодили виробництво алкогольної продукції у м. Червоноград. Виробничі потужності дозволяли випускати до 3 тис. пляшок щодоби.

Використовуючи підроблені марки акцизного податку України, реалізовували фальсифікат під логотипом торгової марки, яка офіційно припинила випуск продукції.

Готовий алкоголь зберігався на базах у Хмельницькій та Закарпатській областях, а розповсюджували його на території всього західного регіону. Також було встановлено і канали постачання сировини. Постачальник спирту виявився мешканець Львівської обл.

Під час дослідження фахівці підтвердили невідповідність алкогольної продукції вимогам держстандарту.

Оперативники львівського управління захисту економіки та слідчі спільно з працівниками хмельницького та закарпатського УЗЕ 3 квітня провели санкціоновані обшуки у цеху, базах зберігання продукції та за місцем мешкання організаторів підпільної діяльності.

Правоохоронці вилучили понад 8 т. спирту, 25 800 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції, 50 тис. підробних акцізних марок та обладнання для виробництва. За попередніми даними вартість вилученого алкоголю становить понад 5,2 млн грн. Провадження відкрито за ст. 199 Кримінального кодексу України.