29 травень 2023, Понеділок, 09:33

На Одещині у хабарництві викрито ще одного військового комісара (фото)

22 Березня 2017г.

Слідчими військової прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції в Одеській області на хабарі викрито військового комісара одного з районних військкоматів на Одещині. Про це повідомила Резонансу прес-секретар ВП Південного регіону України Яна Стекачева.

Наразі встановлено, що за видачу призовнику військового облікового документа для працевлаштування полковник ЗСУ вимагав та отримав неправомірну вигоду у 6,2 тис грн. У разі відмови платити "данину" старший офіцер погрожував військовозобов’язаному адмінвідповідальністю.

Підозрюваного у хабарництві затримали під час передачі обумовленої суми в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

За місцем роботи та проживання полковника проводяться обшуки, - додає  інформації Департамент захисту економіки Національної поліції МВС України.

Військова прокуратура регіону готує клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу зловмиснику.

Як повідомляв Резонанс, 3 червня 2015 року військова прокуратура Південного регіону упіймала на хабарі Одеського обласного військового комісара. Зловмисника "взяли" під отримання другої задокументованої частини неправомірної вигоди. За декілька місяців розслідування завершили, справу доправили до Приморського райсуду Одеси.