» Поліція викрила підпільний цех з виробництва елітного алкоголю

01 грудень 2022, Четвер, 09:47

Поліція викрила підпільний цех з виробництва елітного алкоголю

26 Лютого 2020г.
usralko5

Оперативники управління стратегічних розслідувань слідчі управління Нацполіції в Одеській обл. за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили групу осіб, які налагодили підпільне виробництво елітної алкогольної продукції з використанням іноземних торгових марок.

Вони використовували підроблені акцизні марки, готову продукцію реалізовували через торгові точки на ринках, а також оптовими партіями на замовлення, передає Резонанс 26 лютого 2020 року із посиланням на пресслужбу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

До складу групи входило п’ять мешканців регіону. Крім того було встановлено, що дані особи також налагодили незаконне виготовлення та реалізацію акцизних марок із зображенням голографічних захисних елементів.

У вівторок, 25 лютого, правоохоронці провели 28 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів, та за місцем зберігання сировини та виготовленої продукції, а також за місцем виготовлення та реалізації фальсифікату.

Наразі вже вилучено понад 12 тис. шт. підроблених акцизних марок, 368 л. фальсифікованих елітних алкогольних напоїв, понад 2,5 т. спиртової рідини та майже 54 тис. пачок цигарок на загальну суму 2,6 млн грн.

Також було вилучено обладнання для виготовлення та фасування фальсифікованих алкогольних напоїв. Окрім того, у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу було затримано організатора злочинної групи. Провадження відкрито за ч.2 ст.199 Кримінального кодексу України. Слідчі заходи тривають.