» На Полтавщині оперативник СБУ погорів на хабарі (фото)

20 березень 2023, Понеділок, 09:16

На Полтавщині оперативник СБУ погорів на хабарі (фото)

3 Листопада 2016г.
img_1698

Військова прокуратура Центрального регіону України спільно з Управлінням внутрішньої безпеки СБУ, під час одержання неправомірної вигоди у 1000 доларів США, затримали старшого оперуповноваженого відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області. Про це "Резонансу" повідомили у прес-службі ВП ЦРУ.

img_1697За  інформацією прокуратури, "зазначена особа висунула вимогу суб’єкту господарської діяльності надати йому неправомірну вигоду в розмірі 1000 доларів США за повернення раніше вилученої комп’ютерної техніки. Також, за не перешкоджання в господарській діяльності підприємця, правоохоронець вимагав сплачувати йому 300 доларів США щомісячно".

Спочатку співробітник СБУ отримав 600 доларів США (сплату за 2 місяці безперешкодної діяльності підприємства) та під час одержання 1000 доларів США (за повернення комп’ютерної техніки) був затриманий правоохоронцями, а отриману ним суму коштів вилучено.

img_1700

Нині вирішується питання щодо повідомлення вказаній особі про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням ) та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з відстороненням від посади та накладенням арешту на тимчасово вилучене майно.