» На Сумщині поліцейські оголосили підозру голові фіктивної дільничної виборчої комісії

30 ноябрь 2020, Понедельник, 00:44

На Сумщині поліцейські оголосили підозру голові фіктивної дільничної виборчої комісії

27 октября 2020г.
25.10.2020_Sumy_sosnivka1

У селі Соснівка, що на Конотопщині, 25 жовтня була організована і працювала самостійно створена незаконна виборча дільниця. Працівники поліції в рамках відкритого кримінального провадження встановлюють організаторів дільниці -"двійника" та інші обставини цієї справи.

Про це пише Резонанс 27 жовтня із посиланням на відділ комунікації поліції Сумської області.

Як встановили слідчі, частина місцевих жителів не були згодні на приєднання їх села до Попівської об'єднаної територіальної громади, і вирішили самостійно організувати голосування за депутатів та голову Соснівської сільради. Для цього власними силами надрукували бюлетені та запрошення на вибори, а приміщенням під дільницю надав місцевий підприємець. В якості реквізитів "фейкової" дільниці організатори вказали номер офіційної ДВК 590211 та адресу фіктивної дільниці, в той час коли справжня ДВК працювала за іншою адресою. Тим самим вони ввели в оману більшу частину виборців, які в результаті так і не змогли реалізувати своє право вибору.

26 жовтня працівники слідчого управління ГУНП в Сумській області за погодженням з прокуратурою Сумської області голові фіктивної дільничної виборчої комісії оголосили підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч.3 ст.157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) та ч.1 ст.353 (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування триває.

КІЛЬКІСТЬ ПОРУШЕНЬ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ ВІДНОСНО НЕ ВЕЛИКА, — ГЕРАЩЕНКО

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.