» На Житомирщині суддя разом з офіцером поліції та адвокатом допомагав янтарної мафії

02 липень 2022, Субота, 20:19

На Житомирщині суддя разом з офіцером поліції та адвокатом допомагав янтарної мафії

23 Серпня 2019г.
Житомир_взятка

На Житомирщині викрили суддів, адвоката та слідчого, які за винагороду повертали майно бурштинокопачам. Про це повіломила прес-секретар департаменту захисту економіки Нацполіції України Наталля Калиновська у соцмережі, передає Резонанс.

"Незаконний видобуток бурштину та кришування цього бізнесу з боку правоохоронних органів - це гостре питань як неодноразово підіймалося на спільних нарадах за участю вищого керівництва держави та силовиків", - зазначила Н.Калиновська.

Так, 22 серпня, оперативниками управління захисту економіки Нацполіції в Житомирській обл., слідчими київського теруправління Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокуратури Київської обл. було викрито суддю Олевського районного суду, адвоката та слідчу відділу поліції після розподілу неправомірної вигоди.

Під час досудового розслідування було встановлено, що суддя, адвокат та слідча допомагали бурштинокопачам повертати вилучене майно. Адвокат підшукував клієнтів, суддя виносив рішення на їх користь, а слідча поліції прискорювала процес його повернення.

У межах процесуальних заходів було задокументовано факти отримання фігурантами справи 800 дол. США неправомірної вигоди вирішення питання щодо повернення мотопомп та іншої техніки та розподілу коштів між всіма учасниками корупційної схеми.