05 червень 2023, Понеділок, 10:28

НАБУ не знайшло корупції у діях голови Васильківської РДА Київщини (документи)

3 Жовтня 2016г.

777«Наш новий антикорупційний орган наполягає на тому, що слідство відносно голови Васильківської РДА має вести підлеглий його кума - заступника начальника місцевої поліції», - розповів у Facebook керівник обласного осередку «Справедливості» Костянтин Бєдовий.

11Він звернувся до Національного антикорупційного бюро України із заявою щодо фактів вчинення кримінального правопорушення головою Васильківської райдержадміністрації. Йшлося про розтрату бюджетних коштів, виділених на поточні ремонти, зокрема заміну вікон у освітніх та лікарняних закладах району.

1

 

У відповідь на заяву про злочин НАБУ відмовилось вносити цю інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань «у зв’язку з відсутністю достатніх даних про конкретні обставини, які свідчили б про наявність в діях Одинця В.І. ознак кримінальних правопорушень, підслідних Національному антикорупційному бюро, згідно з вимогами частини 5 статті 216 Кримінального процесуального кодексу України».

2Також скаржнику повідомили, що його заяву доправили для перевірки до Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області.

«З такою "боротьбою" з корупцією НАБУ далеко піде. Вирогідно, вийдемо з акціями протесту під НАБУ і МВС. Будемо вимагати передати слідство до незалежного від голови РДА слідчого органу», - вже заявив Костянтин Бєдовий.

Нагадаємо, на минулих місцевих виборах безпартійний Владислав Одинець балотувався від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а після перемоги - продовжив керувати Васильківською РДА.