» НАБУ планує арешти майна у страві “Глибоководного випуску”

29 березень 2023, Середа, 02:52

НАБУ планує арешти майна у страві “Глибоководного випуску”

5 Листопада 2021г.


КИЇВ. 5 листопада. Резонанс. Детективи Національного антикорупційного бюро України планують заарештувати матеріали, які використовувалися компанією “Ремерцентр” Руслана Тарпана під час реалізації проекту “Глибоководного випуску”. Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду, передає Резонанс.

Цитата

“Використані під час будівництва “Глибоководного випуску” будівельні матеріали, які визнані речовими доказами, будуть заарештовані та передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості”, - йдеться в Ухвалі.

Додамо

Сам “Глибоководного випуску”, на якому держава зазнала збитків у 320 млн грн, вже став речовим доказом у провадженні НАБУ. А головний підозрюваний - бізнесмен-утікач Руслан Тарпан. Його оголошено у міжнародний розшук.

Водночас низка бізнес-активів Тарпана й досі не заарештовані. Зокрема, продовжують працювати такі фірми, як “Інкор-Групп”, “Одеські реставраційні майстерні”, “Гранд отель”, “Інжеком-Юг”, “Альбатрос Сіті”, "Ренесанс","Ремерцентр“, “Сенат”, “Компас проект” і “ТТ-буд”. Також, активно бере участь у тендерах на реставраційні роботи афілійована з Тарпаном компанія “Укрспецпроект”.

Ба більше, його ексдружина Оксана Шишовська, розлучення з якою юристи вважають фіктивним, продовжує безперешкодно вести їх сімейних бізнес в Україні.