» НАБУ проводило обшуки в справі Морської пошуково-рятувальної служби

28 червень 2022, Вівторок, 21:28

НАБУ проводило обшуки в справі Морської пошуково-рятувальної служби

2 Жовтня 2018г.
НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро проводили обшуки в приміщенні фірми-переможця тендера й у квартирі одного з фігурантів справи про розтрату коштів Морської пошуково-рятувальної служби (МПРС).

Про це йдеться в рішенні Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє Резонанс із посиланням на Слово і Діло.

У клопотанні детектива НАБУ вказується, що 29 серпня Національне бюро провело обшук у квартирі одного з фігурантів справи. Його посада не вказується. Водночас детективи вилучили в квартирі жорсткі диски та мобільний телефон iPhone. За клопотанням НАБУ суд наклав на вилучене арешт.

Також детективи обшукали приміщення ТОВ «Теком-Лізинг», яке виграло тендер із надання послуг з оперативного лізингу чотирьох автомобілів МПРС на загальну суму 16,33 мільйона гривень. У НАБУ з'ясували, що загалом ринкова вартість вказаних автомобілів Volkswagen (T6 Caravelle, T6 Kombi, Amarok RANCHO и Amarok RODEO) становить за цінами салонів офіційних дилерів близько 7,5-8 млн грн. А посадові особи МПРС за трирічну оренду цих авто заплатили 16,33 млн грн, і це без придбання права власності після закінчення терміну дії договору. Детектив також додав, що під час розслідування з'ясувалося, що МПРС зробила передоплату у 80% від загальної вартості.

Таким чином, за версією слідства, служба переплатила 8 млн грн. У зв'язку з цим детективи обшукали приміщення фірми «Теком-Лізинг», у тому числі в кабінетах директора з фінансів і директора компанії Павла Мухіна. Під час обшуку НАБУ вилучило жорсткі диски з ноутбуків вищевказаних осіб. Детективи просили суд накласти на них арешт, суддя задовольнив клопотання.