» НАБУ та САП затримали в аеропорту екс-прокурора Суса

30 июль 2021, Пятница, 15:27

НАБУ та САП затримали в аеропорту екс-прокурора Суса

25 июля 2017г.
20246329_417509035311562_1868301515674245730_n

Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури України. Прізвище затриманого у офіційному повідомленні не вказується, як передає Резонанс, імовірно йдеться про екс-прокурора ГПУ Дмитра Суса.

НАПК ВЗЯЛОСЬ ЗА ЭКС-ПРОКУРОРА СУСА

За інформацією НАБУ, особу затримано на території міжнародного аеропорту Бориспіль за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст.191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») та ст.366-1 («Декларування недостовірної інформації») Кримінального кодексу України. За фактами можливих злочинних дій затриманої особи детективи НАБУ здійснюють досудове розслідування у різних кримінальних провадженнях, починаючи з квітня 2016 року.

Як передає Резонанс, екс-прокурор ГПУ Дмитро Сус у соцмережі сам повідомив про перебування у аеропорту і пообіцяв повернутися в Україну.

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПАТ АБО ЯК ДЕТЕКТИВИ З ПРОКУРОРАМИ У ШПИГУНІВ ГРАЮТЬ

Нагадаємо, прокурора Дмитра Суса ЗМІ згадували  у зв'язку з конфліктом т.з. «старої» і «молодої» команд в Генпрокуратурі.  Саме він зареєстрував кримінальне провадження щодо підлеглих тодішнім заступникам генпрокурора Віталію Касько і Давиду Сакварелідзе співробітників, а також працівників СБУ та Апеляційного суду Києва, що почали гучне «справа діамантових прокурорів» в 2015 році. Пізніше саме Дмитро Сус вручав підозру у незаконному отриманні квартири В. Каську.

КИЕВСКАЯ ПРОКУРАТУРА ЗАКРЫЛА ПРОИЗВОДСТВО ПО КВАРТИРАМ КАСЬКО