» НАБУ vs Мінюст: кілька слів про права людини в Україні

10 серпень 2022, Середа, 13:31

НАБУ vs Мінюст: кілька слів про права людини в Україні

10 Грудня 2017г.
0
Снимок экрана 2017-12-10 в 22.24.43

Мінюст в особі першого заступника Міністра пані Н.Бернацької (дів. Севяст'янова) згадав про права людини та Конституцію України, коли зіткнувся нібито з правовим свавіллям з боку НАБУ!

МИНЮСТ ОБВИНИЛ НАБУ В ПРОВОКАЦИИ

А де було Міністерство "справедливості", коли тисячі громадян України безпідставно (!), без вини (!), в позасудовому порядку (!) були репресовані (люстровані) та ще десятки (!) тисяч - обмежені в конституційних правах на підставі недолугого (об'єктивно - неконституційного) "закону" України "Про очищення влади", який порушує 12 статей Конституції України, Загальну декларацію прав людини, прийняту ООН 10 грудня 1948р, Європейську Конвенцію з прав людини, Міжнародний пакт про громадянські і політичні права, Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права? Зокрема, йдеться про громадян України - прикордонників часів СРСР, які свого часу (25-40 років тому назад) служили в Прикордонних військах та/або закінчили вищі прикордонні училища колишнього СРСР, а потім - повернулися в рідну Україну та чесно служили державі, розбудовували державний кордон Батьківщини.

Це - відверта колективна (масова) дискримінація за ознакою освіти та суспільно-корисної (охорона кордону) професійної діяльності!

На жаль, чиновники Міністертва та профільного департаменту не помічають цієї проблеми масового правового нігілізму, ігнорують два рішення/рекомендації Венеціанської комісії, а 22463 прикордонника колишнього СРСР, члени їх родин - на собі відчувають це правове свавілля та цю НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ, що, на жаль, стала частиною державної політики... І за цих обставин, перші розраховують на розуміння чи співчуття? Їх - не буде, допоки не буде відновлена СПРАВЕДЛИВІСТЬ!

Я вже не кажу про сотні тисяч співвітчизників, які микаються судами та не можуть роками "знайти правду"... При цьому, на жаль, сам національний суд поступово стає все більш недоступним (через майновий ценз - невпинне зростання судового збору та вартості послуг адвокатів) для простої людини... Правосуддя - для заможніх, справедливість - для обраних...

У цьому контескті, нагадаю слова Президента України П.О. Порошенко, який, звертаючись до нових суддів новообраного Верховного суду України, наголосив: "... поверніть людям віру у СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Допоможіть їм знайти ПРАВДУ. І прошу завжди пам’ятайте ту ціну, яку заплатила Україна за незалежний та справедливий суд...".

Невже ці слова не стосуються Міністерства "справедливості"? Якщо НІ - тоді, в якій країні ми живемо?

НОВЫЙ ВЕРХОВНЫЙ СУД: МУКИ ФОРМИРОВАНИЯ

До речі, в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) вже розпочали розглядати перші (2014 року) справи проти України. Позивачі - незаконно люстровані співвітчизники. Усього до ЄСПЛ вже завернулося майже 90 громадян України, 2/3 цих позовів - прийняті до розгляду. За першими трьома справами Уряд України вже надав пояснення своєї позиції.

Рішення у цій справі може стати "вироком" не тільки національній судовій системі (разом із Конституційним Судом України, що "мовчить" вже третій рік), яка показала свою неспроможність захистити права українських громадян, але й, певним чином, - усій владі, яка [інформаційно] табуювала питання та "закрила очі" на масове (колективне) порушення прав людини в Україні внаслідок застосування недолугого "закону" України "Про очищення влади".

На жаль, мовчать правозахисники та журналісти...

Джерело

ЛЮСТРАЦІЇ ПО-УКРАЇНСЬКИ: СКАСУВАТИ НЕ МОЖНА ПРОДОВЖИТИ

25114904_865913946916610_143896723_n
Ігор Глова Президент ВГО "ЩИТ і МЕЧ", перший заступник голови Громадської ради при Адміністрації ДПС України, ветеран Державної прикордонної служби України, полковник запасу