» НАБУ закрило провадження на Луценка

11 серпень 2022, Четвер, 14:59

НАБУ закрило провадження на Луценка

24 Вересня 2019г.
Луценко

Національне антикорупційне бюро України закрило кримінальне провадження про можливе отримання Юрієм Луценком на посаді міністра внутрішніх справ хабара від колишнього депутата Верховної Ради Олександра Шепелєва.

Про це повідомило інформагенція Українські новини з посиланням на матеріали суду, передає Резонанс.

Детективи НАБУ здійснювали досудове розслідування від 23.03.2017 р. за ознаками правопорушень, передбачених ч.3 ст. 209 (відмивання грошей), ч.3 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу.

У червні 2018 р. суд відновив слідство у цій справі, але потім його знову закрили.

За даними ЗМІ, в заяві НАБУ О.Шепелєв стверджував, що в 2006 році Ю.Луценко вимагав у нього 150 тис. дол. за припинення перевірок щодо наявності подвійного громадянства (українського і канадського).

О.Шепелєв нібито передав зазначену суму главі МВС в його кабінеті. За словами колишнього парламентарія, Ю,Луценко легалізував отримані гроші, купивши елітну квартиру в житловому комплексі "Омега" в Ялті. Нерухомість спочатку оформили на його дружину Ірину Луценко, а потім на бухгалтера її фірми - Світлану Риженко.

Наразі закриття справи оскаржується в суді. Зокрема, 12 вересня Вищий антикорупційний суд доручив розглянути скаргу про законність закриття справи постановою Солом'янського райсуду Києва.