28 листопад 2023, Вівторок, 17:36

НАБУ зобов’язали завести справу за фактом службової недбалості Полторака (оновлено)

16 Січня 2019г.
58d3805178b6a 0001 C355d604 5481807f Ab17 33e61f82 1200 Watermark

Солом'янський районний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження за фактом можливої службової недбалості міністра оборони Степана Полторака. Про це йдеться в судових матеріалах, передають Українські Новини.

Суд встановив, що в жовтні минулого року в НАБУ звернувся громадянин (ім'я не вказано) із заявою про скоєння чиновниками Міноборони низки кримінальних злочинів, зокрема, зловживання службовим становищем і причетності до контрабанди полковника Росказова та прапорщика Кондратенка.

Крім того, заявник подав звернення про скоєння злочину генералом Міноборони і міністром оборони Степаном Полтораком за статтею 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу.

Однак відомості не були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Після чого заявник подав скаргу до суду, яку 29 грудня 2018 року той задовольнив, зобов'язавши НАБУ відкрити справу за викладеними фактами.

Фабула заяви і її обставини в матеріалах справи відсутні.

У РАДІ ПІДТРИМАЛИ РОЗСЛІДУВАННЯ РЕЗОНАНСУ ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ МАФІЇ НА РИНКУ «7 КІЛОМЕТР»

Як писав Резонанс, на адресу Генерального прокурора Юрія Луценка надійшло колективне звернення від трьох десятків постраждалих від корупції бізнесменів з Одеської області, які твердять про існування корупційної схеми у якій задіяні найвищі посадові особи Міністерства оборони України. Вони відкрито заявляють, що міністр оборони України С. Полторак, заступники міністра І. Павловський, О. Шевчук, а також перший заступник міністра МВС України С. Яровий "замість укріплення обороноздатності Держави, виконують ролі організаторів злочинних схем по вимаганню грошей, продажу військового майна через підприємства МО України". І додають, що начальниця Одеського управління військової торгівлі концерну "Військторгсервіс" О. Соловйова "заявляє, що всі її дії по продажу торгових місць узгоджені з Міністром оборони Полтораком С.Т. безпосередньо".

ДУРІСТЬ І ЖАДІБНІСТЬ – ТЕЖ ЗБРОЯ, ВОНА ВРАЖАЄ КРАЇНУ ЗСЕРЕДИНИ