У начальника поліції Києва Андрія Крищенка діагностували COVID-19 - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 июнь 2020, Суббота, 07:25

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У начальника поліції Києва Андрія Крищенка діагностували COVID-19

27 марта 2020г.
Архів
Архів

Діагноз Covid-19 встановлений заступнику голови Національної поліції України – начальнику поліції Києва Андрію Крищенку. Про це у Facebook 27 березня повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, інформує Резонанс.

Стан здоров‘я очільника столичної поліції наразі є задовільним. Він продовжує виконувати свої обов'язки дистанційно.

Заступник керівника МВС твердить, що "поліцейські встановили коло осіб, які контактували протягом інкубаційного періоду із хворим. Усі вони проінформовані про потенційний ризик захворювання та знаходяться на самоізоляції. Приміщення столичного главку належним чином продезінфіковані".

- Між тим керівник столичної поліції та члени його родини протягом останнього місяця за кордоном не перебували. Будьте обережні! Суворо дотримуйтесь норм карантину! Андрію, ти захищав Україну в Горлівці і вижив після тортур в полоні у терористів! Всім захворівшим найскорішого одужання! Всім, хто не захворів - здоров’я! - написав заступник міністра.

Також Геращенко повідомив, що позитивний діагноз на коронавірус підтвердився у трьох поліцейських і одного курсанта.

- Саме медики і правоохоронці, як показує трагічний досвід Італії, найбільш часто стають жертвами ураження небезпечною інфекцією, - акцентував заступник Авакова.

Як писав Резонанс, суддя Господарського суду міста Києва Вікторія Джарти підтвердила, що заразилася коронавірусом. За словами судді, зараз її готують до виписки зі шпиталю.