» Начальник виправної установи постане перед судом за розтрату коштів

05 грудень 2022, Понеділок, 09:57

Начальник виправної установи постане перед судом за розтрату коштів

23 Липня 2020г.
e7f6b7512e834e82bb0f93dcd076e1cbe9484d98

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника однієї з виправних установ у Запорізькій області та директора одного з приватних товариств, які обвинувачуються у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс 23 липня із посиланням на Державне бюро розслідувань.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що обвинувачені уклали між собою договір підряду на виконання робіт з капітального ремонту їдальні виправної установи. Знаючи, що умови договору не виконанні, начальник колонії та директор юридичної особи підписали акт приймання робіт, на підставі якого заволоділи бюджетними коштами на суму понад 815 000 гривень.

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Запорізьке управління ДСР Національної поліції України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.