26 вересень 2023, Вівторок, 12:08

Начальника відділу ДФС Київщини затримано на хабарі

24 Квітня 2019г.
1

За процесуального керівництва ГПУ та прокуратури міста Києва слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, затримано на одержанні неправомірної вигоди начальника відділу погашення боргу Ірпінського управління ГУ ДФС в Київській області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

За даними слідства, чиновник вимагав грошову винагороду від жінки-підприємця за незастосування відносно неї штрафних санкцій та не накладення арешту на її майно.

Як уточнили у прес-службі Державного бюро розслідувань, підприємець подала податкову декларацію та була зобов’язана внести до державного бюджету 76 тис грн податкових платежів. Однак, такої суми у неї не було, тому підприємець ці кошти не сплатила. Після цього її запросили до Ірпінського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області для надання пояснень. Начальник відділу почав погрожувати підприємцю додатковими перевірками, штрафними санкціями та вимагати кошти за можливість реструктуризації податкового боргу

24 квітня 2019 року посадову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання 15 тис грн неправомірної вигоди слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Головного управління внутрішньої безпеки ДФС та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

На даний час готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.