» Нацполіція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції – Клименко

07 лютий 2023, Вівторок, 03:09

Нацполіція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції – Клименко

2 Березня 2021г.
изображение_2021-03-02_172623

Ігор Клименко повідомив, що завданням новоствореного Департаменту є нагляд і сприяння у вдосконаленні службової діяльності всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни.

Про це повідомляє Резонанс 2 березня із посиланням на управління комунікації Нацполіції 

«Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів, забезпеченні рівномірного навантаження на поліцейських, виявленні причин недоліків у роботі поліції та їх усуненні, наданні методичної та практичної допомоги поліцейським для недопущення недоліків і прорахунків у їх повсякденній роботі, оцінюванні якості надання поліцейських послуг і здійсненні контролю за дотриманням службової дисципліни в підрозділах поліції», – повідомив Глава Нацполіції.

Департамент головної інспекції як структурний підрозділ центрального органу управління поліції сформовано на базі двох управлінь – інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення.

У новому Департаменті будуть функціонувати два управління: підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань. Аналогічна структура планується і в територіальних Головних управліннях Національної поліції України.

«Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами. Відбір буде проводитися за підтримки наших міжнародних партнерів із ІСІТАР», – зазначив Ігор Клименко.

Сьогодні стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, невдовзі – розпочнеться відбір на інші посади. Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться формування територіальних підрозділів. Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року.

Тимчасове виконання обов’язків начальника Департаменту головної інспекції покладено на полковника поліції Антона Рязанова.

Нагадаємо: раніше Голова Національної поліції України повідомив, що Головна інспекція Нацполіції не лише виявлятиме недоліки, а й допомагатиме в організації роботи .

Анкету можна заповнити – за посиланням: оголошення про заміщення вакантних посад у Департаменті головної інспекції

Як нагадує Резонанс, 1 березня Клименко заявив, ДВБ Нацполіції викрила корупційну схему видачі дозволів на зброю - дозвільна служба розформована

«Дозволи видавалися з кричущими порушеннями, інколи навіть без участі громадянина, на якого оформлялася зброя. Оголошення про оформлення зброї без документів продажні поліцейські безсоромно розміщували в групах популярних месенджерів. В нас є інформація про більше двох тисяч випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи», - повідомив Ігор Клименко.

Наразі внутрішня безпека Нацполіції викрила дев'ять співробітників поліції, які організували та брали участь у цій схемі. Серед них - посадовці Центрального апарату Національна поліція України та працівники у регіонах.

Крім того, Ігор Клименко підписав наказ про повне розформування підрозділів контролю за обігом зброї. Усі начальники територіальних підрозділів поліції отримали накази опечатати архіви дозвільної служби.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram