01 червень 2023, Четвер, 05:30

Наливайченко наголосив на персональній відповідальності президента та голови ЦВК за вільні вибори

29 Березня 2019г.

Застерігаю владу: в разі, якщо все ж таки будуть фальсифікації, «каруселі», вкидання бюлетенів – ці вибори не визнає жодна країна світу, ці вибори не визнають громадяни України. Тому зараз час боротися за вільні вибори, а персональна відповідальність і президента, і голови ЦВК, щоб вибори пройшли вільно, чесно і прозоро. Про це заявив кандидат у президенти України, лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко, - передає Резонанс із посиланням на прес-службу політика.

Наливайченко також запевнив, що "об’єднав зусилля з усіма громадськими організаціями, з міжнародними спостерігачами для захисту вільних і чесних виборів".

Ми будемо боротися на кожній дільниці за чесний підрахунок голосів, за вільні вибори, акцентував керманич "Справедливості".

Крім цього Наливайченко запропонував запровадити в країні електронне голосування на виборах.

"Чи можливо назавжди покінчити з фальсифікаціями на виборах? Так. Для цього треба запровадити електронне голосування, де кожен голос буде одразу йти на захищений сервер Центральної виборчої комісії і одразу зараховуватися”, - вважає екс-голова СБУ.

На думку Наливайченка, друга частина захисту від фальсифікацій, за словами Наливайченка, повинна полягати в тому, що кожен бюлетень громадянина України повинен бути персональним – з ПІБ і особистим штрих-кодом.

“Кожні вибори тільки один бюлетень повинен бути надрукований для кожного українського громадянина, з повагою наданий вам, і з повагою, а головне – без фальсифікацій, одразу підрахований. І тоді результати виборів ми будемо дізнаватися через півгодини, максимум через годину, після завершення голосування”, – пояснив політик.

Наливайченко також зазначив, що введення електронного голосування дасть можливість голосувати українцям за кордоном.