26 вересень 2023, Вівторок, 06:29

Наливайченко пояснив, для чого Порошенку учасник спецоперацій проти майданівців

10 Квітня 2019г.
56828041_397472454166361_697262398335090688_n-635x485

Останнє кадрове призначення Порошенка в СБУ свідчить про одне: йому потрібні такі виконавці, які під час другого туру виборів виконуватимуть усі його незаконні вказівки, як вони це і робили за часів Януковича. Про це заявив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, коментуючи останнє резонансне призначення у Службі безпеки України. Про це пише Резонанс із посиланням на інтерв‘ю політика UA: Українське радіо.

“Це одне з останніх реваншистських і недолугих рішень президента Порошенка, але воно отримає правову оцінку вже після 21 квітня”, – підкреслив екс-керівник СБУ.

 

 

Наливайченко зазначив, що і президент, і генпрокурор обізнані із “сумнівними фактами біографії” Владислава Косинського. Зокрема, знають про участь цієї людини в акціях проти учасників Революції гідності, коли той був помічником керівника департаменту «Т» генерала Ганжі – куратором переслідувань активістів.

ПОРОШЕНКО ПОВЫСИЛ В ДОЛЖНОСТИ СКАНДАЛЬНОГО СБУШНИКА ИЗ СУМ

"Коли згадують про роль Бугая, чомусь "забувають" про його тестя - Сергія Ганжу. Про нього всі скромно мовчать. А між тим Ганжа був першим заступником голови СБУ по лінії "Т" ( “політична охранка”) та курирував проведення спецоперацій проти активістів Майдану. Мав серед них свою агентуру, за допомогою якої намагався посварити протестувальників, посіяти серед них розбрат. Я можу навести багато прикладів його роботи у різних політичних партіях та рухах, наприклад в Автомайдані, але іншого разу. Гадаю і самі активісти відчували роботу управління “Т”. На даний час Ганжу розшукують за підозрою у державній зраді. Він, як і екс-голова Служби безпеки Якименко, переховується у Москві, мешкає там разом із ще однією донькою", - заявляв в інтерв‘ю Резонансу 2016-ого Констянтин Кулик, процесуальний керівник у справі Курченка.

КОСТЯНТИН КУЛИК: МОЖЕ І В УКРАЇНІ СТВОРИТИ "АНТИКОРУПЦІЙНІ" СІЗО ТА В’ЯЗНИЦІ?