» Наливайченко вимагає негайного розслідування фактів корупції оточення президента в оборонній сфері

02 липень 2022, Субота, 07:09

Наливайченко вимагає негайного розслідування фактів корупції оточення президента в оборонній сфері

26 Лютого 2019г.
49938935_381549209072701_1012886634246438912_n

Лідер Руху “Справедливість”, кандидат у президенти України Валентин Наливайченко вимагає негайного розслідування і жорсткого покарання топ-корупціонерів за зловживання в оборонній сфері та контрабанду з РФ. Про це пише Резонанс із посиланням на прес-службу політика.

Екс-голова СБУ Наливайченко наполягає, щоб фігуранти розслідування були відсторонені від посад, доставлені до суду та заарештовані.

«У той час, як українська громадськість, волонтери по крихтах збирають допомогу для фронту, на злочинних мільйонних оборудках наживаються і крадуть в нашої армії президент, перший заступник глави РНБО і діти топ-корупціонерів!», – обурився Наливайченко.

Він наголосив, що відсутність жорсткої реакції правоохоронних органів означатиме нагальну необхідність розпочати процедуру відставки президента Порошенка через чергові факти корупції, викриті українськими журналістами.

Як повідомляв Резонанс, журналісти оприлюднили таємне листування оточення Порошенка. Суми відкатів і схеми розкрадання мільйонів на оборонці, російська контрабанда і відмивання грошей - за участі сина одного з найвпливовіших чиновників і друга Президента.

ДРУЗІ ПРЕЗИДЕНТА КРАДУТЬ НА ОБОРОНЦІ (СЕКРЕТНІ ПЕРЕПИСКИ)