» Нардеп Івченко про справу “Кузні на Рибальському”: у суспільстві немає довіри до правоохоронних органів

16 серпень 2022, Вівторок, 11:11

Нардеп Івченко про справу “Кузні на Рибальському”: у суспільстві немає довіри до правоохоронних органів

8 Липня 2021г.


КИЇВ. 7 липня. Резонанс. Довіри до правоохоронних органів в Україні наразі немає, тому неможливо однозначно сказати, що будь-яке розпочате ними розслідування не є політично вмотивованим переслідуванням. Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив заступник голови партії “Батьківщина” народний депутат Вадим Івченко.

Цитата:

"Хто б сьогодні не був за лаштунками розслідувань – у мене немає довіри, що це не політично вмотивоване переслідування. А я б хотів як член суспільства бачити незалежний правоохоронний орган, який прийде і скаже: скільки вкрадено за минулі роки. І коли ми побачимо, що вони реально займаються справами, тоді буде довіра. Зараз її немає", - зазначив Вадим Івченко.

Деталі

На думку народного депутата, наразі правоохоронні органи не мають необхідної довіри, тому до кожної відкритої справи у суспільства залишаються питання й сумніви.

"Коли вони займаються як тими, хто сьогодні при владі, так і тими, хто були раніше при владі та ухвалювали господарські рішення щодо будівництва, тендерів тощо, тоді буде довіра. Яка може бути довіра, коли я бачу, що правоохоронні органи постійно відкривають справи, проводять обшуки, арешти майна, компаній тощо у людей, які є в опозиції", - зауважив Івченко.

Про справу

У п’ятницю, 2 липня, слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику міністра оборони, голові правління ПрАТ “Кузня на Рибальському” та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ.

Наразі слідство вивчає обставини перевищення та зловживання владою посадовими особами Міноборони, що пов’язано із безпідставним завищенням вартості товарів та послуг, а також постачання до підрозділів Збройних Сил України неякісної продукції, що не відповідає вимогам державних стандартів. Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора.