21 липень 2024, Неділя, 15:56

Нардеп Лінько плюнув в обличчя судді Оболонського райсуду

17 Жовтня 2017г.
Нардеп Лінько плюнув в обличчя судді Оболонського райсуду

Депутат Верховної Ради Дмитро Лінько (Радикальна партія Олега Ляшка) напав на суддю Сергія Родіонова і плюнув у нього під час засідання в Оболонському районному суді Києва. Про це пише LB.ua із посиланням на повідомлення про втручання в здійснення правосуддя на сайті Вищої ради правосуддя. У офіційній інформаціі прізвище нардепа не вказується.

 

За даними ЗМІ, 8 жовтня суддя розглядав клопотання начальника відділу Оболонського райуправління поліції про арешт підозрюваних у викраденні автомобілів. На розгляд справи прийшли активісти і депутат Лінько.

"Під час розгляду вищевказаних клопотань у залі судових засідань перебувала група невідомих мені раніше молодих чоловіків (близько 20 осіб), серед яких був депутат від Радикальної партії, які заважали оголошувати рішення про застосування запобіжних заходів, гучно висловлювались, у тому числі висловлювали погрози насильством... перешкоджали виходу із залу судових засідань мені і секретарю судових засідань", - вказав суддя Родіонов.

Суддя зазначив, що Лінько й активісти не реагували на вимогу припинити безлад.

"Під час цих подій народний депутат України плюнув мені в обличчя. Також ці особи спробували заподіяти тілесних ушкоджень підозрюваним, які перебувають під вартою", - йдеться в повідомленні.

Судді та помічнику судді вдалося покинути зал засідань тільки за допомогою співробітників поліції.

Крім того, Родіонов вказав, що того самого дня Лінько в засобах масової інформації поширив інформацію про отримання суддею $50 тис. хабара за звільнення з-під арешту автовикрадачів.

Суддя просить ВРП відреагувати на цю ситуацію.

Як повідомляв Резонанс, у березні правоохоронці за заявою нардепа Лінька відкрили кримінальну справу проти головного редактора інтернет-видання "Страна" Ігоря Гужви. Нардеп стверджує, що Гужва нібито вимагав з нього гроші за нерозповсюдження компрометуючої інформації. В свою чергу Гужва називає справу проти нього політичною та цілковито сфабриковано.